YG Grup Temizlik


HOŞ GELDİNİZ

Dış Cephe, Temizliği, Halı, Koltuk, Yıkama,  Sert Zemin, Cilalama Hizmetleri, İnşaat ve Tadilasyon Sonrası Temizlik, Stand Temizliği, Halı ve Koltuk Temizliği, Haşere ve İlaçlama Hizmeti, Villa ve Sitelerin Temizliği, Plaza ve Holding Temizliği, Okul ve Dersane Temizliği,İş Merkezi Temizliği, Banka ve Fabrika Temizliği, Kafe ve Restaurant, Temizliği, Fuar Temizliği, Hastane ve Klinik Temizliği Hizmetlerinde bizi seçin.


HAVA DURUMU
Site Map

Endüstriyel Temizlik - YÜKSELEN GRUP TEMİZLİK ŞİRKETLERİ : Temizlik Firmaları , Ev , Ofis , Temizliği , Halı , Yıkama , Temizlik Hizmetleri , Fuar , Stant,
Hizmetlerimiz / Endüstriyel Temizlik / Geri Dön

Endüstriyel Temizlik

Endüstri temizligi alaninda fabrikalari, üretim makinelerini ve depolari özenle temizliyoruz. Üretim alanlarinin yer temiziligi, bakimi, makinelerin yaglardan arindirilmasi-bakimi ve temizligi, Tabiki endüstri alaninda ulasim araçlarinizi ( otobüs, tren, uçak ve ticari araçlar ) standartlara göre tarafimizdan özenle temizlenmektedir. Hastane vb. türlü is yerlerinizi hijyenik temizlemek en büyük sorumluluk ve görevimizdir. Restaurant, kantin, mutfak gibi temiz olmasi gereken alanlarda, hijyenik ortami Yukselen Grup Temizlik olarak sizlere sunuyor ve bilgilendiriyoruz.