YG Grup Temizlik


HOŞ GELDİNİZ

Dış Cephe, Temizliği, Halı, Koltuk, Yıkama,  Sert Zemin, Cilalama Hizmetleri, İnşaat ve Tadilasyon Sonrası Temizlik, Stand Temizliği, Halı ve Koltuk Temizliği, Haşere ve İlaçlama Hizmeti, Villa ve Sitelerin Temizliği, Plaza ve Holding Temizliği, Okul ve Dersane Temizliği,İş Merkezi Temizliği, Banka ve Fabrika Temizliği, Kafe ve Restaurant, Temizliği, Fuar Temizliği, Hastane ve Klinik Temizliği Hizmetlerinde bizi seçin.


HAVA DURUMU
Site Map

HAKKIMIZDA


YG GRUP  çevre yönetiminde uzman teknik kadrosu ve gelişmiş altyapısıyla dünyada uygulanan en gelişmiş teknolojilerin ülkemizde uygulanması vizyonuna sahiptir.
 
 YG GRUP FİRMANIZIN  GÜVENCESİDİR...
 Daha temiz bir gelecek için...-Sizleri de YG GRUP  kalitesiyle buluşmaya davet ediyoruz.
 YG GRUP TEMİZLİK İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI
 
 YG GRUP temizlik, ile sağlayacağınız etkin dış kaynak kullanımının yaratacağı avantajlar sırasıyla; Firmanın ana işe odaklanması, Maliyetlerin azaltılması, Sabit maliyetlerin değişken maliyetlere dönüştürülmesi, Maliyetlerin önceden bilinmesi, Belirlenmiş Hizmet Düzeyleri Etkin Süreç Yönetimi, Geniş ve Esnek Kaynak Havuzu, Kaynak Sürekliliği, Maliyet ve teknoloji risklerinin azaltılması olarak sıralanabilir.
 
 YG GRUP temizlik, zengin makine parkıyla hijyenik temizliğin son derece önemli olduğu her büyüklükteki işletmenin yaşam koşullarına ve beklentilerine uygun, güvenli temizlik hizmetini temizlik sürecinin düzenli yönetimi ve denetimi ile en verimli çalışma metotları ve en doğru malzemenin uygulanması ile yetişmiş ve eğitimli temizlik ekibinin görünüş ve giyiminin standardizasyonu sağlayarak, modern dünya standartlarında temizlik anlayışı sunmaktadır.İnsan oğlunun en önemli ihtiyaçlarından biri olan temizlik, kişilerin bulunduğu ortamın mikrop ve kirlilikten arındırılmasıdır. Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına, kirin cinsine göre değişiklikler göstermektedir. Temizlik sırasında kullanılan kimyasallar, ısı, yüzey ve uygulanan mekanik etki temizliğin vazgeçilmez kriterleridir