YG Grup Temizlik


HOŞ GELDİNİZ

Dış Cephe, Temizliği, Halı, Koltuk, Yıkama,  Sert Zemin, Cilalama Hizmetleri, İnşaat ve Tadilasyon Sonrası Temizlik, Stand Temizliği, Halı ve Koltuk Temizliği, Haşere ve İlaçlama Hizmeti, Villa ve Sitelerin Temizliği, Plaza ve Holding Temizliği, Okul ve Dersane Temizliği,İş Merkezi Temizliği, Banka ve Fabrika Temizliği, Kafe ve Restaurant, Temizliği, Fuar Temizliği, Hastane ve Klinik Temizliği Hizmetlerinde bizi seçin.


HAVA DURUMU
Site Map

Hastane Temizliği - YÜKSELEN GRUP TEMİZLİK ŞİRKETLERİ : Temizlik Firmaları , Ev , Ofis , Temizliği , Halı , Yıkama , Temizlik Hizmetleri , Fuar , Stant,
Hizmetlerimiz / Hastane Temizliği / Geri Dön

Hastane Temizliği

Hastane temizligi , diger temizlik alanlarindan daha farklidir. Hizmet organizasyonu ve prosesinde olusan farkliliklar ,Bizim tarafimizca asagidaki gibi tanimlanmaktadir

*Hizmet Organizasyonu
Hastane sartlarina göre ve 24 saat göz önüne alinarak yapilmaktadir.

*Hizmet Prosesi Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek ‘tek kullanimlik mop’ ve ‘ renk kodu’ gibi kaliteli sistemler kullanilmaktadir.

*Hijyen
Temizlikle hijyenin ayni olmadigini bilen YG Grup personeli, özellikle hastaneler için büyük önem tasiyan bu gerçegi asla gözardi etmeyerek yogun bakteri tehdidine karsi sadece temizlemez ayni zamanda hijyenize eder.

*Odalar
Hastalarin sagligi ve rahati için bütün odalar hergün malzemelerden dolaplara yataklardan zemine derinligine gereken hijyen saglanir.

Eleman Egitimi
Kullanilan sistemler hakkinda genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazili ve video olmak kaydiyla egitim seminerleri verilmektedir.

*Kimyasallar
Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane sartlarina uygun kimyasal temizleyiciler kullanilmaktadir.
*Ekipmanlar Sisteme ve hastane kosullarina uygun ekipmanlar temin edilerek yapilir.
Kontrol sistemleri; sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir.
Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarinin bulunmasi gereken yerlerde temizligi sirketimiz Yükselen Grup hastanelerde , saglik kurumlarinda özenle ve profosyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapilmaktadir.